הריון

טיפולי הריון - טיפול בכדים, רפלקסלוגיה, שיאצו ועיסוי

בדרך למסע המופלא של החיים , ההריון והלידה הם שער הכניסה לעולם. כמו לעובר גם ליולדת ולמשפחה כל הריון הוא שינוי גדול , שינוי שהוא גם הזדמנות .
כיולדת את עוברת חמישה שלבים חשובים בדרך: כניסה להריון , שלושה טרימסטרים, וביות שהוא חזרה לחיים הרגלים .
לכל שלב יש את המאפיינים המיוחדים שלו ואת ההזדמנויות המיוחדות שלו .

בסופו של התהליך תחזור הבטן למקומה וגם החיים שלכם כמשפחה יחזרו למסלולם .

שמי שרית ואני מטפלת  בזמן ההיריון משלב הקליטה ועל לחזרה הביתה  לאחר הלידה.
בכל שלב נכין את הסביבה ואת הגוף בהתאם להזדמנויות ולהגבלות של אותו שלב .

אני נעזרת בכלים מהרפואה המשלימה : טיפול בכדים, שיאצו , רפלקסולוגיה , עיסוי , התעמלות ותזונה.  כלים אלה מאפשרים לי לטפל לאורך כל ההיריון ומאפשרים לי להכין אותך טוב יותר לשלב הבא.

 כאשר המטרה היא להביא אותך לחדר לידה במצב גופני מתאים עם סביבה תומכת שתאפשר לך לשלוט בתהליך כיולדת פעילה. אני מאמינה שמתח וחרדה מעקבים את השתחררות האוקסיטוצין – ההורמון שמאפשר לנו להרגיש טוב וללדת בגוף רפוי ומשוחרר,  כי המתח והכאב מכווצים שרירים ומשחררים הורמונים של אדרנלין  שמעלה את רמת המתח בגוף.  טכניקות של תנועה מעגלית ונשימות בקול (כמו שאמי לימדה אותי ומניסיונה בתרגול  שיטת לאמז' והיא סיפרה שהיה לה קל ונעים ללדת אותי) לשמוע את זה – עזר לי ללדת 3 פעמים ללא אפידורל  כי לא חשתי כאבים אלא רק צירים מעצימים ומחזקים.

מנסיון שצברתי כמטפלת בנשים בהריון, לדעתי לידה היא תהליך טבעי ואצל כל אחת הוא מתבטא בסממנים שונים, אני  חושבת שללדת טבעי זה  ממש חשוב וצריך לספק ליולדת  סביבה תומכת  שתאפשר זאת ואני גם אני מבינה שללדת לוקח כשבוע , כן,  שבוע . לא תמיד זה לא שלושה ימים בבית חולים כמו שנח למדינה להבהיר לנו. . לפעמים לידה פעילה אורכת  כ-שלוש שעות , 8 שעות ואף יותר..  אם מתסכלים על לידות בדיעבד מבינים  שזה  לוקח כשבוע שבו הגוף מכין את עצמו ללידה פעילה שיכולה להמשך כיממה, בהדרגתיות  משתנה ובהתאם לנסיבות. התאריך הוא כאמור משוער (מבחינה סטטיסטית)

 כאשר  יש להיעזר בניתוח קיסרי והמטרה שנראית  לנגד עינינו עכשיו הם שלומכם לעבור את הלידה בשלום ותפקידך החשוב נותר  והיה היותך האמא הנפלאה ביותר בעולם.  בכל תהליך לידה תצטרכי לשקול כל שלב לגופו ואת מחליטה על גופך ומה שאת מחליטה הוא ענייך הפרטי ואין  לאחרים מה לשפוט אותך בשום צורה.   תאמיני בעצמך !

 אני פה בשביל לשמוע, להמליץ , לתמוך ולטפל בך בקליניקה שלנו ואת מוזמנת להיות בקשר בכל שאלה או עניין.

בבלוג הזה תוכלו למצוא המלצות   ומידע  על נושא הריון ולידה ומתכונים ותזונה

 054-6809070  sarit@bambookweb.com

ככול שנקדים  לטפל ככה  נקצר את השהיה בחדר הלידה והחזרה הביתה תהיה  קצרה וקלה יותר.

 אני מאחלת לך הריון קל  ולידה בטוחה

בברכה,

שרית עמיבר אנקורי

מחירון עיסוי בכדים:

 250 ש"ח ל-50 דקות\300ש"ח לשעה

טיפול מומלץ להריון במיוחד מטרימסטר  2 ועד ולאחר לידה 

טלפון להזמנת טיפול:

054-6809070

טיפולים, ליווי הריון ולידה