פינת הפרגונים

מטפלים שלנו מטפלים מכל הלב עם חמלה וסבלנות הנה הצצה לחלק מהפרגונים:

נועה ריבק

אני מאוד נהנית  מטיפולי השיאצו של נועה.
אני יוצאת תמיד עם הרגשה שישנתי 12 שעות ושאני הולכת על עננים!    מיכל ה.

שלום, התחלנו טיפולים אצל נועה לפני ארבע שנים , ב-2014. אחרי הרבה פגישות עם נועה אנחנו מכירים היטב , אנחנו חברות נפש. לנועה יש ידע רב בטיפולים הוליסטיים – שיאצו , צי קונג, רפלקסולוגיה ועוד ומעבר לטיפול עצמו יש לה חוכמת חיים של איזון , רוגע , קבלה והקשבה. אנחנו מאוד ממליצים על הטיפולים של נועה שעוזרים לאיזון הגוף והנפש תודה רבה מכל הלב !
משפחת פלס, ההורים ושני ילדינו.

גל בקי

היי גלוש תודה מאז הטיפול ביום שישי ניכרת מגמה של שינוי משמעותי: הכאב פחת גם הנפיחות ואני מצליחה לתפקד.   אין ספק אתה מקצועני בעל ידי זהב! תודה רבה!    עמליה.

גל בקי היקר :

ברצוננו להודות על היחס הרגיש והמקצועי בו זמנית,

שגל מקנה לאמא שלנו שהיא חולה אונקולוגית מורכבת מאוד.

הגענו למרפאה לפני כחודשיים, ואנחנו מרגישים ברי מזל על כך.

המיוחד בטיפולים אצל גל זה העדינות, הדיוק והמקצועיות שלו כלפי המטופל בצורה יוצאת דופן שמעורר השראה וגורם לאופטימיות להתגבר על המחלה או לפחות לעבור את התקופות הקשות בכמה שפחות כאבים. גל, תודה רבה לך, מהילדים והמשפחה.

שרית עמיבר

אני מטופלת של שרית מזה שנתיים. זהו פרגון שאני מאפשרת לעצמי בהיותי אם ואישה עובדת. שרית מטפלת מדהימה ואכפתית, מקצועית ביותר. היא מאפשרת מגוון טיפולים ובכולם מוכיחה מקצועיות מדהימה. השעה אצל שרית היא בגדר חוויה ,אך כמובן הטענת המצברים. ממליצה בחום !  לורנס מ.

 שלום, אני מהנדס חומרה בחברת הי טק ומטופל מזה שנה וחצי בבמבוק, שרית מטפלת מקצועית עם גישה יחס ואוירה שנותנים תחושת בטחון שבהחלט תורמת לטיפול – חוויה שמעניקה כח ואנרגיה לאורך זמן.      צביקה

 

 

 להוספת פרגון   שלחו לנו בווצאפ או במייל

054-6809070

יצירת קשר בטלפון