ליווי הריון בבמבוק

אנחנו מביאות 25 שנה של ניסיון בליווי הריון ולידה כדי להביא אותך ואת התינוק בדרך הרגועה והבטוחה ביותר הביתה.

מכל תקופת החיים, תקופת הריון היא המשמעותית ביותר עבור כולנו.

מהלך הריון,  הכניסה להריון , התמודדות  עם קשיים  ועד להצלחת הבאת ילד לעולם והשתלבות במשפחה החדשה הם אבני היסוד  לחיים מאושרים ומספקים .  כל הריון שונה ומבקש התייחסות שונה.

התחלה של משפחה חדשה.  אדם חדש נוסף לתא המשפחתי והוא זקוק לכל התמיכה והאהבה שמשפחה יכולה לתת  ולך יש המפתח לחיים החדשים. מכאן אנחנו יוצאות לדרך.

בכל טרימסטר יש ההזדמנויות והאתגרים שונים וכמו כל הנשים באלפי שנות האנושות גם את תעברי את ההריון כי הטבע נתן לך את הכלים הטובים ביותר להשלים את התהליך בהצלחה .

התחלתי ללוות נשים בהריון לאחר ההריון השני שלי ורק לאחר שעברתי את הדרך פעמיים ולמדתי את הדרך הרגשתי בטוחה ללוות אותך בדרך שלך.

למדתי שההריון הוא הזדמנות נפלאה לארגן את העולם שלי מחדש, לאסוף  שותפים נאמנים לדרך ולהשתמש בהזדמנות לבנות בית חדש כמנוף לחיים רגועים ויציבים יותר עבור כל אחד מהילדים.

להריון יש כוח מיוחד הוא רותם אנשים לעזרה באופן מיוחד ונשאר בזיכרון של כולנו, החיבור של כל אחד מהסובבים אותך שונה ומאפשר לך הזדמנות לשתף ולחלוק בתהליך מיוחד-תהליך כניסה של אדם חדש לעולם .

 

היום כשהרפואה המודרנית מפותחת, היא נותנת לנו כלים חדשים, כלים שלא היו זמינים בעבר. כאשר אנחנו משלבים יחד את הכלים החדשים עם ניסיון העבר והיכולות שהטבע נתן לנו אנחנו זוכים  לקבל את הטוב שבשני העולמות . יחד אני אלווה אותך וניצור סביבה תומכת, שותפים לדרך שיסייעו לך בתהליך מתחילתו ועד לחזרה הביתה שם נולדת המשפחה החדשה שלך וכל הכלים שאספנו בדרך- ההבנה והתקשורת יעזרו לכם לחזור למסלול חיים רגוע ונעים.

תהליך הלידה הוא תהליך המערב גוף ונפש ומהווה הזדמנות נהדרת לחבר מחדש את הנפש לגוף.

בטיפולים אני מדגימה כיצד ניתן להשתמש בשיטות מגע כדי לרתום את תהליך הלידה לתהליך הוליסטי בו היולדת תוכל להשתמש בכוחות הנפש שלה ללידה טבעית יותר וקלה יותר.

כולנו מסכימים  כי תהליך ההריון מוכתב ע"י השינויים הפיזיים וההורמונליים שמקורם בטבע.

תהליכים אלו מאפשרים לנו המטפלים לכוון לשינוי במודעות היולדת  ולהחזיר אותה למרכז התהליך.

במהלך הטיפולים אני מוצאת אילו הזדמנויות נקרות בדרכנו בתהליך וכיצד ניתן לשלב את שיטות המגע כדי לתמוך ולבנות עם היולדת מודעות וקשר גוף נפש חזק יותר ומה הם הדגשים וטכניקות הטיפול המתאימים לכל שלב.

ביחד אנו בונות תהליך שנותן ליולדת כלים וביטחון עצמי שישרת אותה בחדר הלידה .

השפעת התהליך ניכרת לאורך זמן ומאפשרת לתא המשפחתי תהליך שיקום והתפתחות טבעי ומחזק ואפילו מפתיע ביכולת שלו לייצר מקורות כוח חדשים.

עם השנים הרפואה המודרנית התפתחה, והיא מאפשרת לנו סביבה בטוחה יותר וכלים להתמודדות עם מקרי חירום. שינויים אלו במקביל לשינויים החברתיים במבנה המשפחה הסירו מהיולדת אחריות על התהליך. אחריות שפיתחה עבורה כלים טבעיים והתמודדות עם הלידה.

בנייה של ביטחון עצמי והקנייה של כושר התמודדות  בזמן ליווי ההריון, מחזירה ליולדת את תחושת הביטחון ואת המודעות לגוף  שמאפשרות לנפש ולגוף את החיבור שממנו שאבו נשים לאורך ההיסטוריה את הכוח ללדת בצורה טבעית ובריאה- חיבור המשלב את עוצמות הנפשיות עם מודעות לגוף- הכנה  שמתאימה לתהליך הלידה וליולדת .

אני משתמשת בשיטות מגע וגישות מסורתיות, כדי לשלב בין חדש וישן ולהחזיר את היולדת למרכז התהליך. יולדת בטוחה וחזקה היא ההתחלה של תא משפחתי חזק ובריא.

בנתיים, עד שניפגש בקליניקה  אני ממליצה בכל בוקר לשתות כוס מים בטמפרטורת החדר. המים יקלו על הגוף ויעזרו לך לפתוח את היום באיזון.

אני מאחלת לך הריון בריא ומשפחה נפלאה.

שתצמחי ותמצאי את המקום הטבעי שלך בלב המשפחה החדשה שלך. בהצלחה,   שרית עמיבר.

תוכן עניינים

זה כיף לשתף

עיסוי כדים

דיקור

עיסוי פנים

ליווי הריון

שיאצו

רפלקסולוגיה

דילוג לתוכן