חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בלי כוסות רוח

כד גלים במבוק רפואה משלימה

לא צריך להכאיב כדי לרפא

במקום כוסות רוח כד גלים יותר בריא יותר נעים.

 

לפני 8 שנים הפסקתי להשתמש בכוסות רוח.. גיליתי כלי שעושה עבודה טובה יותר ולא עושה טראומה לגוף.

כדי להסביר מה עושות כוסות רוח צריך להתחיל במבנה השריר:

הגוף שלנו עשוי מסוגי רקמות שונים. השרירים הם מאגרי האנרגיה והמנועים שע"י כיווץ כימי יוצרים כוח פיזי. כדי שהם יניעו את השלד הם מחוברים לגידים והם עטופים במערכת למפטית שמטרתה לאזן את הנוזלים בשרירים, להביא חומרי תזונה ולפנות רעלים.

כאשר השריר פועל בשגרה הוא מפריש חומצת חלב המכווצת את השריר ומפנה אותה כאשר השריר משתחרר. כאשר ריכוז חומצת החלב גדול מדי והמערכת הלימפטית לא מצליחה לפנות אותו, השריר מתכווץ ונתפס. אז המערכת הלימפטית מתקשה עוד יותר לפנות את חומצת החלב. דבר שמוביל ללחץ על גידים וכמובן לכאב.  כדי לשחרר את ה"פקק" צריך להפעיל חום על השריר ולהניע את מסת השריר כדי לשחרר את השריר.

בעבר כוסות רוח היו פתרון ליניקה מהירה של נוזלים מאזורים בהם השריר תפוס.

עם כוסות רוח אנחנו יוצרים ואקום חזק ומצמידים את הכוס לאזור הפגוע , ואקום מושך את הנוזלים ומעביר אותם בין הרקמות השונות ובמקביל "מנפח" את האזור הפגוע כדי שהנוזלים יעברו בין הרקמות השונות. זו פעולה אלימה כלפי הגוף שמשאירה טראומה בעור אותם "סימני תמנון" עיגולים אדומים או חומים שנשארים אחרי פעולת היניקה. אני מכנה אותה: פעולה פוגעת ברקמות הבריאות, מאחר וסימנים שחורים זו תגובת הגוף לטראומה של מכה.

כד גלים עובד בדיוק בצורה הפוכה, דבר ראשון הכד מחומם ודבר שני מרגיע ומקל על הנעת נוזלים בשריר.

לכד גלים יש מבנה ייחודי ומקורי של שמונה מגבים קטנים שבתנועה יוצרים סדרת גלים ואדוות הדוחפים את הנוזלים הכלואים בתוך הרקמה בצורה מאוזנת דרך צנרת ההובלה מבלי לפגוע ולפוצץ נימים.

כד גלים מניע את הנוזלים העודפים ברקמה  דרך המערכת הלימפטית שמעבירה אותם  אל כלי הדם ומשם אל הכליות וכל זה בלי ליצור נזק נוסף לרקמות והתוצאה היא שריר שמשתחרר מהר יותר ובטבעיות.

במקרים קשים במיוחד אני משתמשת בכד חם וכד קר כדי לייצר פולסים של חום וקור המזרזים את תהליך הפעימה של השריר והוצאת חומצת חלב מהשריר.

תופעה נוספת ייחודית לכד גלים היא שהוא מראה איפה יש שרירים תפוסים בגוף. בטכניקה מיוחדת אני מניעה את הכד על הגוף ואזורים תפוסים מאדימים, כך שאפשר לראות איזה שרירים תפוסים ולא צריך לנחש איפה ומה תפוס.

בשיטת אדמה המטרה העיקרית היא הנעת הנוזלים בגוף בצורה אפקטיבית ללא כאב או טראומה.

כאב וטראומה לא צריכים להיות חלק מתהליך הריפוי.

מוזמנים לעולם חדש של מגע אפקטיבי ונעים

להשתחרר מהכאב עם עיסוי בכדים.

מיגרנה

מיגרנה כאב ראש חזק במיוחד שעוצר את פעילות הגוף ומכריח אותנו לעצור, הכאב הוא סימן של הגוף לבעיה
עם הרגלי חיים ונכונים ורפואה משלימה אפשר להקל מאוד על הכאב וללמוד לחיות איתו ולמתן את ההתפרצויות.

קרא עוד »

דיקור מעי רגיז וקרהון

מחלות מעי דלקתיות, מחלת קרוהן (Crohn's disease) וקוליטיס כיבית, הן מחלות בהן נגרם תהליך דלקתי במעי ע"י מערכת החיסון. פעילות דלקתית ממושכת, והיעדר שליטה במחלה

קרא עוד »

עיסוי כדים

טיפול מגע בחמש תחושות מגע טבעיות לאיזון והנעת נוזלים בגוף

כרטיסיות טיפולים

שמטפלים בגוף בשיגרה יש יותר זמן להנות ופחות בעיות ועכשיו זה עולה פחות
דילוג לתוכן