חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפולים

הקמתי את "במבוק קליניקה לרפואה משלימה",

 כדי לתת פתרונות איכותיים בתחום הטיפולים ברפואה משלימה לכל המשפחה, נשים, הריון ולידה, תחזוקת ספורט ובעיות כאב כרוניות ואקוטיות.
אספתי עבורכם את מיטב המטפלים בשיטות הרפואה המשלימה השונות כדי לאפשר נגישות לטיפול הנכון ביותר עבורכם, שאני מאמינה ביכולת שלהם לעזור לכם. בקליניקה אנחנו מטפלים בהתאם לסימפטומים ולדרך הטיפול האפקטיבית ביותר על פי הבנתנו. אנחנו מאמינים ברפואה מונעת ותחזוקת גוף המותאמת לעונות השנה והכנה לסימפטומים חוזרים.

אדמה מגע של טבע  – עיסוי כדים 
הוא טיפול מגע דרך חמש תחושות מגע טבעיות שמניעות נוזלים בגוף.
לכל כד תכונות ייחודיות שמרגיעות את הנפש בעזרת מדיטצית המגע ומניעות נוזלים בארבעה רבדים שונים של הגוף: 
האפידרמיס
המערכת הלימפטית
השרירים
וחיבורי השריר לעצם.
בעזרת הכדים אנחנו מאזנים את הנוזלים בגוף מניעים חסימות להקלה על בצקות והנעת נוזלים לאיזורים חסרים. 
את שיטת אדמה ועיסוי הכדים פיתחתי בבמבוק וכיום אני מטפלת במגוון רחב של מטופלים מלווי הריון ולידה, עיסוי ספורטאים, טיפולי כאב, תחוזקה ואפילו למטופלי אונקולוגיה . 
אתם מוזמנים לחוויה חדשה של מגע לגוף ורגיעה לנפש. 

דיקור

אקופונקטורה – טיפול סיני קלאסי בדרך של דיקור במחטים דקות מאוד.
מעולה לכאבים כרוניים ומחלות אוטו אימוניות. ניתן לשלב גם צמחי מרפא ובניית תפריט תזונתי אישי. שיטה מומלצת כטיפול קבוע לתחזוקה שוטפת או כדי לזרז החלמה בכל תחומי הבריאות החל מהקלה ומניעת כאבים, פציעה אורטופדית, כתמיכה במהלך טיפולים אונקולוגיים, בכל שלבי ההריון ואחריו, לאיזון הורמונואלי ועוד.

ליווי הריון

אנחנו מתמחים בטיפולים לנשים בהריון לאורך כל שלבי ההריון, משלב ההכנה והקליטה, ליווי הריון לפי שבוע ההריון, דרך השלב הטרום לידתי ובזמן חופשת הלידה. 
הטיפולים ניתנים למגוון סימפטומים המתרחשים בתהליך ההריון ומטרתינו היא להביא אותך למצב הטוב ביותר ובאופן טבעי ונינוח מבחינה גופנית ונפשית .

הכדים מאפשרים לנו לאזן את הנוזלים ברקמות השונות,
לשפר את נראות הפנים ואת איזון הנוזלים ללא התערבות כימית או טראומה לעור. כל כד מאפשר הנעת נוזלים בתוך הריקמה שהוא פועל עליה, מעביר את הנוזלים מרקמה לרקמה לשיפור מראה העור, פינוי רעלים ולהזנת העור.

טיפול יפני, בלבוש מלא, שילוב של לחיצות ומתיחות, לאורך קווי זרימת האנרגיה בגוף. 

בטיפול אנחנו משתמשים בכפות הידיים כדי להניע אנרגיה בערוצי המרידאנים הסינים. מטרת הטיפול לשחרר חסימות ולטפל בסימפטומים. טיפול אפקטיבי ונעים.

רפלקסולוגיה

 

 

טיפול  של עיסוי בכפות  הרגליים  תוך הסתכלות הוליסטית של השתקפות כל האיברים הפנימיים שבגוף במפת האיברים שבכף הרגל, שם משתקפים מחלות, חסימות ופוטנציאל אישי.  הטיפול מתרכז רק בכפות הרגליים ואין מגע בשאר הגוף. 

 מצוין להפגת חרדות, איזון הורמונלי, חיזוק אנרגטי והפחתת כאבים.

לכל טיפול יש את היתרונות שלו נשמח להכיר ולהסביר

צרו קשר ונתחיל בשינוי

כרטיסיות טיפולים

יש תהליכים שלוקחים זמן ויש דברים שלא כדאי למהר איתם בשביל זה יש כרטיסיות
דילוג לתוכן