הטיפולים של רפואה משלימה

עיסוי כדים

עיסוי  כדים -טיפול ישראלי, במגע  ישיר ובלעדי של כדים.  הכדים, בעלי טקסטורות שונות המיועדות להנעת נוזלים ברבדים השונים בגוף, טיפול ממוקד לחילוף חומרים בארבעת הרבדים: אפידרמיס, שרירים, נוזלי לימפה וחיבורי גידים לעצמות. הטיפול מאוד נעים ומתרכז  בשלווה של הנפש עם שלוות הגוף.  עיסוי שמטרתו להחזיר לגוף יכולת תפקוד תקינה, הקלה על כאבים, שחרר שרירים מכווצים (תפוסים), עיסוי לימפטי, חיזוק אנרגטי, מעולה להפגת מתחים  ושיפור ההרגשה הכללית. טיפול מצויין לספורטאים וגם  לטיפולי הריון ואחרי לידה.

אפשר לקבל טיפול עם שמן או בלי, חם או קר.   ממולץ !

דיקור סיני

אקופונקטורה – טיפול סיני קלאסי בדרך של דיקור במחטים דקות ב חלק מ 365 נקודות צ'י בגוף הפרוסות לאורך המרידיאנים. מעולה לכאבים כרוניים ומחלות אוטואימוניות. הטיפול המלא משלב גם צמחי מרפא ובניית תפריט תזונתי אישי שמשתנה בהתאם לצורך. הטיפול נעשה באמצעות מחטים קטנטנות ודקות מאוד שנמצאות על הגוף כ-20 דקות, בנקודות צ'י מיוחדות שיושבות על מרידייאנים שהם ערוצי אנרגיה סיניים בני 5000 שנים. תורה עתיקה זו מקובלת היום וממולצת כדאי לאזן את הגוף ומזרז החלמה אורטופדית, הורמונואלית ועוד.  בטיפול המטופל  שוכב וכמעת אין מגע בטיפול זה.

 

רפלקסולוגיה 

טיפול עיסוי בכפות  הרגליים בדרך של עיסוי ולחיצות בכפות הרגליים תוך הסתכלות הוליסטית על השתקפות מחלות וקווי אופי.  הטיפול הוא רק בכפות הרגליים ואין מגע בשאר הגוף.ממולץ למי שלא מתחבר למגע בכל הגוף ומעדיפים מגע רק בכף הרגל,  מצויין להפגת חרדות, איזון הורמונאלי, חיזוק אנרגטי והפחתת כאבי ראש עקב סטרס.

שיאצו 

  טיפול יפני, בלבוש מלא,לחיצות ומתיחות, לאורך קווי זרימת האנרגיה בגוף. מתאים למי שאוהב מגע בכל הגוף אבל על הבגדים, יבש, למי שזקוק למתיחות ולחיצות ממוקדות ועמוקות, ממולץ לשלב  תרגילי נשימה יחד עם הלחיצות של המטפל להגברת יעילות הטיפול. 

 

עיסוי רקמות עמוק -

 טיפול עיסוי רגיל רק עמוק יותר מעיסוי כללי, אשר נועד להגיע ולטפל בשכבות העמוקות של השריר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *